צריף ירוק וקטן, לא רחוק מכאן

רשת "בית הפול הירוק" הוקמה בשנת 1952 כשהסבא והסבתא עלו לישראל ופתחו צריף ירוק וקטן בשכונת “דרום” בבאר-שבע. מדי יום הגישו שם אוכל טעים שהכינו באהבה, לפי מתכונים משפחתיים שהביאו איתם מהבית במצרים. בשנת 2008 שוחזר והוקם כאן בשכונת נווה זאב הסניף המקורי שלימים הפך לסניף הדגל של הרשת. הסניף הוקם על-ידי הנכד איתם זינו שגדל על ברכיה של סבתא אלגרה ולמד ממנה את כל המתכונים הסודיים. לאחר שנים של השקעה, החייאת המתכונים הישנים והכנסת מנות חדשות ומרעננות לתפריט, הסניף הקטן הלך וגדל ובעקבות ההצלחה התקבלה ההחלטה להתרחב לרשת בפריסה ארצית.

אנחנו בבית הפול הירוק גאים במקום שיצרנו. מקום שבו לכל שולחן מוגשת לא רק ארוחה, אלא חגיגה שלמה, צבעונית ויפה של ריחות נועזים ושפע של אפשרויות וטעמים. מקום עם אווירה ביתית נעימה ואוכל טרי טרי, בטעם של פעם. השירות כאן תמיד מלווה בחיוך גדול. והכל, כדי להעניק לכם את החוויה הטובה והטעימה שאתם כל כך אוהבים, ולשמור על הקסם המיוחד שנולד באותו צריף ירוק וקטן, של סבא וסבתא. ברוכים תיהיו, משפחת בית הפול הירוק.

7 צעדים

להקמת סניף "בית הפול הירוק"

לרכוש זיכיון של "בית הפול הירוק"

*יתרון לבעלי ניסיון בתחום המזון

01.  הזכיין עובר הכשרה מלאה בסניפי הרשת
02. סיוע באיתור מיקום למסעדה ומו"מ עד לכריתת החוזה
03. ליווי צמוד של הזכיין בכל תהליך הקמת הסניף
04. השקעה ראשונית נמוכה יחסית לרוב עסקי המזון
05. תקופת החזר השקעה של כשנתיים
06. העסק עובד יפה בתקופת מיתון ומעולה בתקופת צמיחה
07. מחירי קניה אטרקטיביים מספקים מורשים

08. תמיכה ניהולית ותפעולית שוטפת מצד הרשת
09. תמיכה שיווקית
10. מערכת קופות מתקדמת
11. מחירים אטרקטיביים ללקוחות ורווח גולמי גבוה לזכיין
12. רווח תפעולי בשיעור גבוה מהממוצע בענף
13. אפשרות להתפתח בתוך הרשת ולהקים סניפים נוספים
14. החזר השקעה מהיר, רווחיות מהגבוהים בענף

השלושה החשובים ביותר מנקודת מבטו של הזכיין הם:

לא צריך להמציא את הגלגל מחדש. אפשר להצטרף לרשת שהוכיחה את עצמה וליהנות מניסיונה העשיר. אם לרשת היסטוריית הצלחות, אז קיים סיכוי סביר ואף גבוה שהיא תצליח לשחזר זאת גם בסניף הבא.

שיטת הזכיינות בנויה על חלוקה של תחומי אחריות בין זכיינים לרשת, בהתאם ליתרונות היחסיים של כל אחד מהצדדים. הזכיין יכול להתרכז בניהול הסניף שבבעלותו תוך קבלת תמיכה שוטפת ומקיפה מצדה של הרשת.

הרבה אנשים חולמים להקים עסק עצמאי בו יוכלו להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם וליהנות מפירותיו. זכיינות מאפשרת לזכיין להתמודד עם האתגרים היומיומיים העומדים בפניו, תוך היעזרות מלאה ברשת והשימוש בפתרונות אותם היא מציעה.

אנחנו ב"בית הפול הירוק“ מספקים לזכיינים שלנו ליווי צמוד בשלבי מציאת המיקום למסעדה, הקמתה, הכשרת הזכיין, הרצת הסניף ובמשך כל תקופת הזיכיון.

רשת “בית הפול הירוק” פותחת את שעריה ומגייסת זכיינים חדשים למשפחה. מעוניינים להיכנס למשפחה חמה, אוהבת ומתגמלת? מודל הזכיינות שלנו מעניק לכם אפשרויות רבות בדמי הקמה זולים, דמי זיכיון נוחים במיוחד ואפשרויות מימון נוחות. יש לכם הזדמנות חד פעמית להיכנס למשפחה בתנאים שלא יחזרו שוב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן