אל תפספסו הירשמו

אל תפספסו הירשמו

או חייגו : 077-8035874

אנחנו גאים להזמין אתכם לדירת החלומות שלכם!

הכירו את פרויקט Concept4u החדש הנמצא בשכונת סיגליות בבאר שבע , המשך להצלחה של שלב א'. הכולל 2 מתחמי מגורים המתוכננים בקו אדריכלי צעיר ותוסס המתאים למשפחות צעירות וצעירות ברוחן. בפרויקט דירות 4 ו-5 חדרים ,דירות גן ודופלקס מפוארים.

שכונת סיגליות היא עתודת המגורים החדשה והדינאמית בבאר שבע, הנמצאת בצמיחה מתמדת. דיירי Concept4u ייהנו מפיתוח סביבתי ברמה גבוהה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, מרכזים קהילתיים ומגרשי ספורט, תרבות ופנאי. שטחים ירוקים בהם פארקים, גינות ציבוריות וכבישים שיחברו את השכונה החדשה לצירי תנועה מרכזיים.

יתרונות מרכזיים

שכונה צעירה
ומתפתחת

נגישות לצירי
תנועה מרכזיים

השקעה
בטוחה

תמהיל דירות

דירות 4 חדרים
החל מ-

1,630,000 ₪

דירות 5 חדרים
החל מ-

1,825,000 ₪

דירות גן

דירות דופלקס

מגרשים: 41, 42, 45, 46

אודות חברת אורון נדל"ן

הצטרפו להצלחה! אורון נדל"ן גאה להמשיך את ההצלחה הגדולה של Concept 4U ולצאת לדרך עם שלב ב' של הפרויקט. Concept 4U כולל שני מתחמי מגורים בעיצוב אדריכלי עכשווי ובפיתוח סביבתי עשיר, בשכונת סיגליות החדשה והמבוקשת בבאר שבע. מתחם Concept 4U תוכנן במיוחד כדי לענות על כל הדרישות של משפחות צעירות וצעירות ברוחן וכדי להעניק לכם חווית מגורים איכותית ומרגשת! לבחירתכם דירות 4,5 חד', דירות גן ופנטהאוזים מפוארים עם מפרט טכני עשיר. 

הזדמנות אדירה! שכונת סיגליות החדשה מתוכננת להיות ליבה החדש והדינאמי של באר שבע. השכונה נהנית מהשקעה חסרת תקדים בפיתוח. דיירי Concept 4U ייהנו משטחים ירוקים נרחבים, פארקים, גינות ציבוריות, מגרשי ספורט, תרבות ופנאי, מוסדות חינוך חדשניים וכבישים שיחברו את השכונה החדשה לצירי תנועה ראשיים. 

אורון נדל"ן – מבטיחים לכם איכות, בטחון ושקט נפשי! 

לחברת אורון נדל"ן ניסיון עשיר, רקע וידע מקצועי נרחב בתחום הנדל"ן. בכל פרויקט Concept ברחבי הארץ, מביאה עימה החברה איתנות פיננסית ויכולות כלכליות נרחבות של חברת האם – “קבוצת אורון אחזקות והשקעות" הנחשבת למובילה בתחומי ההנדסה האזרחית והנדל”ן בישראל. הסינרגיה של החברות מאפשרות לקבוצה יכולות ייזום וביצוע של פרויקטים ברמה הגבוה ביותר, תוך שימת דגש על כל פרט ופרט, המעניקים את קונספט המגורים המושלם עבורכם.

ההדמיות להמחשה בלבד | ט.ל.ח

אל תפספסו הירשמו

דילוג לתוכן